Must-valged multifunktsionaalid

i-Sensys MF512x

i-Sensys MF512x 

699.00 €

Mustvalge A4 multifunktsionaalne laserprinter MF512x on mõeldud spetsiaalselt ettevõtete töörühmadele, kes vajavad kiiret profikvaliteediga printimisvõimalust täisfunktsionaalses kompaktses seadmes, mis on loodud paindlikuks töötamiseks.


HP LaserJet Pro M426dw

Kiire ning tulemuslik printimine, skaneerimine ja kopeerimine kõik ühes kompaktses must-valges masinas. See MFP lõpetab põhiülesandeid kiiremini. Originaal HP tooneriga saavutate parima prindi tulemuse ning prindite rohkem lehekülgi.


HP LaserJet Enterprise M525dn

Lihtsa kasutajaliidesega lauapealne multifunktsionaal, millel on äriklassi juhitavus ja turvalisus. Selge pildiga 8-tolline värviline puutetundlik ekraan, muudab teie prindi-töövood sujuvaks.


i-SENSYS MF421dw

i-SENSYS MF421dw 

399.00 €

Usaldusväärne ja lihtsasti kasutatav väga paljude funktsioonidega multifunktsionaalne printer kontoritele või väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.


i-SENSYS MF426dw

i-SENSYS MF426dw 

499.00 €

Usaldusväärne, turvaline ja lihtsasti kasutatav kõik-ühes paljude funktsioonide ja faksimisvõimalusega printer kontoritele või väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.


i-SENSYS MF428x

i-SENSYS MF428x 

449.00 €

Usaldusväärne, turvaline ja lihtsasti kasutatav multifunktsionaalne printer kontorisse või väikesesse ja keskmise suurusega ettevõttesse, mis võimaldab turvalist mobiilset ühenduvust ja kõrgtasemelist juhtimist.


Vaata ka…

Fotoprinterid

Must-valged laserprinterid

Värvilised laserprinterid

Must-valged multifunktsionaalid

Värvilised multifunktsionaalid

Must-valged kontori väljastuslahendused

Värvilised kontori väljastuslahendused

Kiired tindipritsprinterid

Must-valged tootmisseadmed

Värvilised tootmisseadmed

Laiformaatprinterid CAD/GIS

Laiformaatprinterid Plakat/Foto

HP Latex laiformaatprinterid

HP PageWide XL laiformaatprinterid