Salvestus ja haldus

VBrick VBSTAR seadmed

VBSTAR on MPEG-2 enkooder või dekooder, mis suudab saata või vastu võtta DVD kvaliteediga videot üle IP võrgu. VBSTAR on varustatud ka 60GB kõvakettaga, mis laseb sul salvestada striime otse seadmesse, et seda hiljem edasi kasutada.


VBrick MCS Suite

VBricki Media Control Server (MCS) Suite on kogumik toodetest, mis võimaldavad organisatsioonidel lihtsalt ja efektiivselt tagada 5-Nines (99.999% töötamas) kindlusega digitaalse meediumihaldussüsteemi olemasolu kohtvõrgus ja internetis. VBricki auhinnatud toodete võtmekomponent EtherneTV MCS Suite koosneb mitmest erinevatest tootest.


VBrick Portal Server

VBrick MCS Suite'i komponent Portal Server on veebipõhine portaal "Video-nõudmisel" audio-video failidele ligipääsemiseks.


VBrick Scheduler

VBrick MCS Suite'i komponent Scheduler võimaldab administraatoritel, spetsialistidel ja lõppkasutajatel ajakavastada VBricki süsteemi käitumist, seega vähendades tunduvalt süsteemi ja administraatorit töökoormust.


VBrick Network Video Recorder

VBricki MCS Suite'i üks komponent, mis pakub võimsat platvormi, et suuta salvestada samaaegselt mitut erinevat striimi.


VBrick VOD WM Server

Võimas "Video-nõudmisel" süsteem salvestatud Windows Media audio ja videofailide jagamiseks on nüüd lihtsam kui varem ja taskukohase hinnaga.


VBrick VOD W Server

Võimas "Video-nõudmisel" süsteem salvestatud MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 audio ja videofailide jagamiseks on nüüd lihtsam kui varem ja taskukohase hinnaga.


VBrick VOD NXG Server

VBricki EtherneTV-NXG perekonnas on võimsamatest võimsamad "Video-nõudmisel" serverid, mis kombineerituna VBricki WM ja MPEG seadmetega pakuvad täielikku lahendust erinevate reaalaja striimide ja salvestatud failide ettemängimiseks.


VBrick SDK tarkvaraarenduskomplekt

VBrick SDK on täiuslik tarkvaraarenduskomplekt VBrick 1000-3000 või 4000-6000 MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, Windows Media, MCS ja IP Receiver seadmetele.


Vaata ka…

Striim ja vastuvõtt

Video ja PowerPoint sünkroonis

Stardikomplektid

Salvestus ja haldus

Ettemängimine

Lisaseadmed