Steadicam

Steadicam Merlin

Steadicam Merlin 

799.00 €

STEADICAM® MERLIN™ on ülikompaktne, -täpne ja kerge kaaluga kaamera stabiliseerimise süsteem. See on ideaalne tööriist videograafidele ning see sobib kaameratele kaaluga kuni 2,26 kg. Tänu Merlini stabiilsusele on teie võtted elegantsed ning graatsilised.


Steadicam Solo

Steadicam Solo 

659.00 €

STEADICAM® Solo on ülikompaktne, -täpne ja kerge kaaluga kaamera stabiliseerimise süsteem koos monopodiga. See on ideaalne tööriist videograafidele ning see sobib kaameratele kaaluga kuni 4,5 kg.


Steadicam Merlin Arm Vest

Steadicam Merlin Arm Vest 

1 690.00 €

Stedicam Merlin Arm Vest on ülikerge tugivest, mis võimaldab koos Merlin Steadicam stabiliseerimisüsteemiga tunde ilma suurema pingutuseta filmida ja seda kuni 3,4 kg kaamerakomplektiga.


Steadicam Smoothee adapter iPod Touch-le

Steadicam Smoothee adapter võimaldab lihtsalt ja mugavalt kasutada iPod Touchi Merlin Steadicam stabiliseerimissüsteemiga. Adapterit on võimalik kinnitada ka statiivile.


Steadicam Smoothee GoPro Hero adapter

Steadicam Smoothee adapter võimaldab lihtsalt ja mugavalt kasutada GoPro Hero kaamerat Merlin Steadicam stabiliseerimissüsteemiga. Adapter on varustatud uue kallutussüsteemiga, mis muudab salvestamise veelgi paindlikumaks ja mugavamaks.


Vaata ka…

Kinoobjektiivid

Videokaamerate optika lisad ja filtrid

Akud

Steadicam

Zacuto

Toiteseadmed

Audiotooted

Videovalgustid

Kandekohvrid ja -kotid

Ühenduskaablid

Muu varustus

XL-seeria lisaseadmed

DV/HDV salvestajad ja meediamängijad

Videokassetid

Veekindlad korpused