Teenused

Värvihalduskoolitus

Värvihalduskoolitus 

66.00 €

Teenus sisaldab tund aega koolitust värvihaldusteemadel.


Monitori kalibreerimine

Monitori kalibreerimisteenus sisaldab vajaliku tarkvara installeerimist (GretagMacbeth ProfileMaker ja EyeOne Match), monitori kalibreerimist ja ICC profiili loomist.


Monitori korduskalibreerimine

Monitori kalibreerimisteenusele soovi korral järgnev korduskalibreerimine (hiljemalt 3 kuu jooksul eeldusega, et varem installeeritud tarkvara ei ole ära kustutatud). Sisaldab monitori kalibreerimist ja uue ICC profiili loomist.


Projektori kalibreerimine

Projektori kalibreerimisteenus. Sisaldab vajaliku tarkvara installeerimist (GretagMacbeth ProfileMaker ja EyeOne Match), projektori kalibreerimist ja uue ICC profiili loomist.


Projektori korduskalibreerimine

Projektori kalibreerimisteenusele soovi korral järgnev korduskalibreerimine (hiljemalt 3 kuu jooksul eeldusega, et varem installeeritud tarkvara ei ole ära kustutatud). Sisaldab projektori kalibreerimist ja uue ICC profiili loomist.


Printeri kalibreerimine

Printeri kalibreerimisteenus. Sisaldab vajaliku tarkvara installeerimist (GretagMacbeth ProfileMaker ja EyeOne Match), uue ICC profiili loomist ja süsteemi konfigureerimist.


Printeri profileerimine

Teenus sisaldab printerile uue ICC profiili loomist ilma süsteemi konfigureerimiseta.


Skanneri kalibreerimine

Skanneri kalibreerimisteenus. Sisaldab vajaliku tarkvara installeerimist (GretagMacbeth ProfileMaker ja EyeOne Match), uue ICC profiili loomist ja süsteemi konfigureerimist.


Skanneri profileerimine

Teenus sisaldab skannerile uue ICC profiili loomist ilma süsteemi konfigureerimiseta.


Vaata ka…

Värvihaldusseadmed

Värvitabelid

Tarkvara

Teenused