Turvakaamerad

VB-R10VE kaamera

Canon VB-R10VE on 30x suumobjektiivi ja 360° pildistabilisaatoriga PTZ veebikaamera, mis sobib kvaliteetseks järelvalveks välitingimustes.


VB-R11VE kaamera

Canon VB-R11VE on 30x suumobjektiivi ja 360° pildistabilisaatoriga PTZ vandaalikindel veebikaamera koos automaatse pildi ümberkeeramisega, mis sobib kvaliteetseks järelvalveks välitingimustes.


VB-R11 kaamera

Canon VB-R11 on 30x suumobjektiivi ja 360° pildistabilisaatoriga PTZ veebikaamera, mis sobib kvaliteetseks järelvalveks.


VB-S30D kaamera

Canon VB-S30D on 3,5-kordse optilise suumiga kompaktse läätsetehnoloogiaga täis-HD kvaliteediga minikuppelkaamera, millel on keeramise ja kallutamise võimalus. Kaamera sobib kasutamiseseks siseruumides, näiteks kauplustes, haridusasutustes või kontorites.


VB-S31D kaamera

Canon VB-S31D on kompaktse läätsetehnoloogiaga täis-HD kvaliteediga minikuppelkaamera, millel on keeramise ja kallutamise võimalus. Kaamera sobib kasutamiseseks siseruumides, näiteks kauplustes, haridusasutustes või kontorites.


VB-H43 kaamera

Canon VB-H43 on võimsa 240x zoom objektiiviga ja kiire auto-fookusega Full HD PTZ IP valvekaamera jäädvustamiseks hämaras valguses. Kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes.


VB-H43B kaamera

Canon VB-H43B on võimsa 240x zoom objektiiviga ja kiire auto-fookusega Full HD PTZ IP valvekaamera jäädvustamiseks hämaras valguses. Kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes.

Must korpus


VB-H41 kaamera

Canon VB-H41B on 20x suumobjektiivi, ja kiire autofookusega veebikaamera, mis tuleb toime ka hämarate valgustingimustega. Kaamera ülesseadmine on lihtne nii sise- kui välitingimustes.


VB-M42 kaamera

Canon VB-M42 on PTZ IP süsteemiga turvakaamera, mida ühendab võimas 240x zoom, suurepärane võimekus hämaras salvestamiseks ja kiire autofookus. Paindlik paigaldus nii sise-kui ka välitingimustes.


VB-M42B kaamera

Canon VB-M42 on PTZ IP süsteemiga turvakaamera, mida ühendab võimas 240x zoom, suurepärane võimekus hämaras salvestamiseks ja kiire autofookus. Paindlik paigaldus nii sise-kui ka välitingimustes.

Must korpus


VB-M50B kaamera

VB-M50B kaamera 

3 954.84 €

See kerge 1,3 MP PTZ kaamera sisaldab laia avaga Canoni telefotoobjektiivi ja ülitundlikku CMOS sensorit, mis saavutab erakordsel tasemel detailid nõrgas valguses.


VB-M640VE kaamera

Mitmekülgne, välitingimustes kasutatav, vandaalikindel fikseeritud kupliga turvakaamera täiustatud jõudlusega nõrgas valguses ning veelgi keskkonnakindlam.


VB-M641VE kaamera

Kõikide funktsioonidega, välitingimustes kasutatav, vandaalikindel fikseeritud kupliga turvakaamera täiustatud jõudlusega nõrgas valguses ning veelgi keskkonnakindlam.


VB-H630VE kaamera

Canon VB-H630VE valvekaamera jäädvustab Full HD IP salvestusi, on tugeva vandaalikindla kerega, mis on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Ülilaia 111° objektiiviga on vaateväli jägitav nii päeval kui öösel.


VB-H651V kaamera

See täis-HD sisetingimustes kasutatav vandaalikindel kuppelkaamera pakub laia vaatenurka, suurepärast jõudlust nõrgas valguses ja IK10 löögikindlust.


VB-M620VE kaamera

Canon VB-M620VE on fikseeritud IP valvekaamera, mis on IP66 sertifitseeritud vandaalikindla kerega, sobilik kasutamiseks karmides välitingimustes. Päevase ja öise tegevuse jälgimine ja salvestamine ülilaia 111° vaatenurgaga objektiivi abil.


VB-M640V kaamera

Canon VB-M640V on kompaktne ja mitmekülgne vandaalikindel valvekaamera kasutamiseks siseruumides, ning täiustatud salvestamine hämaras valguses.


VB-M641V kaamera

Kompaktne, kõikide funktsioonidega, vandaalikindel, sisetingimustes kasutatav fikseeritud kupliga turvakaamera täiustatud jõudlusega nõrgas valguses.


VB-H630D kaamera

Canon VB-H630D fikseeritud valvekaamera jäädvustab Full HD IP süsteemis, mõeldud kasutamiseks sisetingimustes. Ülilaia 111° objektiiviga on vaateväli jägitav nii päeval kui öösel.


VB-M620D kaamera

1,3 MP fikseeritud kupliga IP turvakaamera VB-M620D on täiuslik sisetingimustes. Jälgige ja salvestage tegevust päeval ning öösel ülilaia 111° vaateväljaga.


VB-S800D kaamera

Canon VB-S800D on kompaktse läätsetehnoloogiaga täis-HD kvaliteediga valvekaamera. Kaamera sobib kasutamiseseks siseruumides, näiteks kauplustes, haridusasutustes või kontorites.


VB-S805D kaamera

Canon VB-S805D on ülikompaktse objektiivi tehnoloogiaga võrgu valvekaamera. Ideaalne kasutamiseks siseruumide turvaliseks jälgimiseks.


VB-M740E kaamera

Canon VB-M740E on mitmekülgne valvekaamera, millel on lai vaatenurk, mis hoiab igal vaatenurgal silma peal.


VB-M741LE kaamera

Canon VB-M741LE on mitmekülgne IR filtriga valvekaamera, millel on lai vaatenurk, mis hoiab igal vaatenurgal silma peal.


VB-H730F kaamera

Canon VB-H730F on fikseeritud valvekaamera, mis jäädvustab Full HD süsteemis, mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Ülilaia 112° objektiiviga on vaateväli hästi jälgitav ka hämaras valguses.


VB-M720F kaamera

Canon VB-M720F on 1.3MP fikseeritud karp valvekaamera, millel on ülilai 112° objektiiv, mis on suure tundlikkusega hämaras filmimisel. Paindlikud paigaldamisviisid nii sise- kui ka välitingimustes.


VB-S900F kaamera

Canon VB-S900F on kompaktse läätsetehnoloogiaga täis-HD kvaliteediga mini valvekaamera. Kaamera sobib kasutamiseseks siseruumides ja selle kompaktne disain võimaldab seda paigaldada võimalikult diskreetselt.


VB-S905F kaamera

Väikene võrguga turvakaamera ülikompaktse objektiivide tehnoloogiaga. Kompaktne disain muudab selle täiuslikuks mitmetes diskreetsetes kaubanduskeskkondade siseruumides.


VB-H41 kaamera demo

Canon VB-H41B on 20x suumobjektiivi, ja kiire autofookusega veebikaamera, mis tuleb toime ka hämarate valgustingimustega. Kaamera ülesseadmine on lihtne nii sise- kui välitingimustes.