Zacuto

Zacuto Zonitor Handheld Kit

Zonitor Handheld ühenduskomplektiga saab kiirkinnitusega ühendada eraldi monitori Zamerican liigendvarda ja Zacuto 15mm Z-Mount või 19mm Zandy vardaga. See komplekt võimaldab lisada seadme, millel on ¼ 20 "(või 3/8 16" koos ¼ 20 "- 3/8 16" adapter) kruviauk, näiteks välise monitori, lisavalgusti, ja/või salvestusseadme, kasutades Zamerican liigendvarrast.


Zacuto EVF Standard Mount

EVF Standard Mount-i kasutatakse EVF kinnitamiseks Zacuto DSLR alusplaadi külge. See sisaldab 4,5 "F / F varras mis kinnitub 15 mm vardaauku DSLR alusplaadi küljel ja Z-Mount Zwivel. Z-Mount Zwivel on 15mm / 15mm varrasliides, mis võimaldab teil lisada vertikaalse varda või ühendada alusplaadi küljelt tuleva horisontaalvardaga. Vertikaalse varda otsa käib Zacuto Zicro Mini. See võimaldab teil kiirkinnituse abil vabastada EVF-I Standardühenduse küljest. Zicro Mini pan/tilt võimaldab muuta EVF-I kaldenurga omale parimaks.


Zacuto Z-Finder EVF Pro

Zacuto EVF Pro on 3,2 " kõrge resolutsiooniga monitor, mida kasutatakse koos kõigi Z-Finder mudelitega. EVF Pro sobib kõigi kaameratega, millel on HDMI väljund - nt Panasonic AF-100, Sony F3, RED ONE RED Scarlet ja RED Epic. EVF-I saab ühendada kõigi DSLR või teiste kaameratega HDMI ühenduse kaudu ning see võimaldab kinnitada pildiotsija sinna kuhu parajasti vajalik – kaamera taha, küljele kui kaamera on rig’ is.


Zacuto Double Barrel

Double Barrel on õlal kantav kahe käega raamistik, mis kasutab DSLR alusplaati. See komplekt sobib igale DSLR kaamerale – koos või ilma akutallata, sest see on lõpmatult reguleeritav. Kaamera saab kiirelt eemaldada, kuna kinnitamiseks raamile kasutatakse kiirkinnitust.
Double Barrelil on õlapadi ja 7lb vastukaal, nii et tegemist on täiesti tasakaalustatud rig-iga. Rig-i saab seadistada kasutamiseks nii vasakul kui ka paremal õlal.


Zacuto C300 Target Shooter

C300 Target Shooter on Zacuto kõige elementaarsem rig. See on mõeldud kiireks “jookse&tulista” võtte stabiliseerimiseks. C300 Target Shooter rig sobib Canon EOS-tele, kinnitatakse 3/8 "16 ja ¼" 20 kruvidega. Komplekt sobib C300, Scarlet ja Epic kaameratele. Gorilla alusplaadil on eesservas ka 15mm keermestatud augud Zacuto varraste kasutamiseks.


Zacuto Z-Finder Pro 3x (Gorilla alusplaadiga)

Z-Finder Pro 3x on Zacuto optiline pildiotsija mis võimaldab DSLR kaameratega näha erineva kuvasuhtega pilti. Kuni 3x fokusseeritav suurendus, 40mm läbimõõduga Zacuto optiline objektiiv, uduvastane kate, pehme silmaümbris kõrvalise valguse vältimiseks, diopter ja vaateväli vastavalt 3 "LCD ekraanile. Dioptri abil saab reguleerida fookusteravuse vastavalt teie silmale. Dioptri vahemik on -2.75 ja üles ( vahemik eri laiendusraamidega piiramatu). Laiendusraamid on kiirkinnitusega ja seega saavad pildiotsijat kasutada ka tugeva kaugnägelikkusega kasutajad.


Vaata ka…

Kinoobjektiivid

Videokaamerate optika lisad ja filtrid

Akud

Steadicam

Zacuto

Toiteseadmed

Audiotooted

Videovalgustid

Kandekohvrid ja -kotid

Ühenduskaablid

Muu varustus

XL-seeria lisaseadmed

DV/HDV salvestajad ja meediamängijad

Videokassetid

Veekindlad korpused