imagePRESS C700 kasutatud

Kõrge tase värvitrüki kvaliteedis ja tootlikkuses!
Võimas ja mitmekülgne värvitrükiste tootmismasin viib kvaliteedi koos tootlikkusega uuele tasemele läbi tohutu materjalide valiku koos võimalusterohke viimistlusega.

- Hea tootlikkus erinevate materjalidega
- Automaatne kahepoolne trükk materjalidega kuni 300g/m²
- Kiirus kuni 70 A4 leh/min
- Erakordselt hea ja stabiilne kvaliteet
- Väga täpne paigutus
- Innovatiivne Consistently Vivid (CV) tooner
- 3 võimsat töövoo võimalust
- Paindlikud viimistlusvõimalused

Innovatiivne trükiste tootmine
ImagePRESS C700 on suurepärase investeeringutasuvusega, tuues aja- ja kulude kokkuhoiu nõudlikule koopiakeskusele ja käivet genereerivad võimalused trükikojale.

Erakordne trükikvaliteet
Innovaatiline tehnoloogia tagab kõrge trükikvaliteedi samal ajal tootlikkust ohustamata. Canoni CV tooneriga on värvid selged ja täpsed nii esimesel kui viimasel trükitud lehel. Värvid on püsivad täna pidevale automaatsele kontrollile trükiprotsessi ajal. VCSEL-laser oma 2400 dpi-ga võimaldab trükkida veelgi suurema täpsusega. Mitu erinevat trükirastri valikut annavad paindlikkuse ja ofsetiga sarnase kvaliteedi. Tehnoloogia koos tõhustatud värvikalibreerimisega tagavad vajaliku prindikvaliteedi ka kõige nõudlikumates keskkondades.

Maksimaalne tootlikkus
imagePRESS C700 annab toodangut muljetavaldava kiirusega - kuni 70 lehte minutis ja seda veel paljude eri materjalidega. Masin trükib maksimaalse kiirusega ka paksematele paberitele kuni 220 g/m² ning ilma pingutuseta kahepoolsed trükitööd ka 300g/m² paksustele materjalile. Ainulaadsed lahendused kinnitustehnoloogias lubavadki trükkida komplekssed tööd paljudele erinevatele trükimaterjalidele.

Nutikas paindlikkus
EFI Fiery-tüüpi kontroller võimaldab head tootlikkust ja toetab Fiery muutuvate andmetega trükki hea tasuvusega tööde tegemisel.

Mitmekülgne viimistlus
imagePRESS C700/C800 on tootlik valiku viimistlusvõimalustega: brošüüritrükk koos klammerdusega või voltimine.

*http://www.canon-europe.com/about_us/press_centre/press_releases/business_solutions_news/2h15/imagepress_c10000vp_series.aspx

Tooteid samast grupist…

Canon varioPRINT 110

Canon varioPRINT 120

Canon varioPRINT 135

varioPRINT 6000+ Ultra sari

imagePRESS C700 kasutatud

imagePRESS C910 digitrükimasin

imagePRESS C10000VP

CMT130 One-knife 3 side trimmer

iRA DX 8705i

iRA DX 8795i

iRA DX 8786i

imagePRESS C165